Prověřte si nás!

Platilo to vždy, a platí to i nyní. Je třikrát lepší prověřit si každého, od koho si kupujete nějakou službu. A o střeše to platí dvojnásob. Nejen že to bývá investice v řádu statisíců korun, ale hlavně: chcete, aby vám nová střecha dobře a dlouho sloužila.

My s tím plně souhlasíme, proto na našich webových stránkách naleznete v záložce „Reference“ fotky z již ukončených, ale i probíhajících akcí. Samozřejmě, nejlepší je zeptat se přímo investora a majitele daného objektu, jak byl spokojen s celou firmou, řemeslníky, dobou realizace zakázky, technickým provedením prací, atd.

Důležité také je, jak probíhá komunikace s vedoucím stavby, a to zejména, pokud se vyskytnou problémy nebo prodlevy způsobené špatným počasím, opožděnou dodávkou materiálu, špatnou návazností prováděných prací od jiných firem apod. To samé platí i pokud by se řešila případná reklamace – zde je rychlá a férová komunikace opravdu potřebná!

Proto, pokud se rozhodujete o firmě, které svěříte svou zakázku, váš majetek, rádi vám předáme kontakty přímo na majitele realizovaných staveb. Abyste se mohli soukromě a zcela otevřeně zeptat na vše, co vás zajímá…

Nechápete takové jednání? Chápeme :-) Není to běžné. My nemáme co zamlčovat. Pokud se problém vyskytne (a vyskytují se, ne že ne), snažíme se vždy o nejlepší řešení tak, aby byl náš zákazník spokojený. A aby nás doporučil dále, protože osobní doporučení je to úplně nejlepší a my si ho velice vážíme!

Zeptejte se na nás, a sami uvidíte :-) 

kontakt 

 

Zpět

Partneři