Vizualizace Vaší střechy

 

Zašlete nám fotografii Vaší střechy, ve formuláři níže vyberte krytinu, kterou chcete pro vizualizaci nové střechy použít a my Vám zpracujeme vizualizaci, jak by Vaše střeba vypadala s novou krytinou.

 

 

Vyberte soubor s vaší střechou

Abychom Vám co nejvíce ulehčili rozhodování při výběru vhodné střešní krytiny pro váš dům, nabízíme službu "Vizualizace střech". Principem této služby je předem se podívat, jak bude váš dům s novou střechou vypadat. Vyberte si střešní krytinu a odstín a připojte fotografii objektu se stávající střechou ve formátu JPEG, velikost od 0,1MB do 2MB a zpět dostanete obrázek, kde bude zobrazena nová střecha dle vaší volby vybraného materiálu

  • Zdarma vám zpracujeme 3 návrhy, proto můžete zaškrtnout tři různé krytiny
  • Vizuální náhled obdržíte do 7dní
  • Pokud se rozhodujete jakou krytinu si vybrat, podívejte se do sekce materiály, kde naleznete info o jednotlivých střešních krytinách

Střecha Bramac

Bramac střešní systémy spol. s r.o., je výrobce betonové a keramické střešní krytiny včetně doplňků. V naší nabídce izualizace máte možnost vybrat z pěti typů betonových tašek.  

 

Střecha Prefa

PREFA Aluminiumprodukte GmbH je výrobce střešních a fasádních systémů z hliníku.

Hliník používaný na falcované střechy a fasády PREFA má zvláštní vlastnosti a specifikace. Díky speciální slitině je hliník pružný a dá se čistě a profesionálně zpracovávat - a to i při nízkých venkovních teplotách (pod 0 °).

Střecha IKO

IKO s.r.o.

je výrobce asfaltových šindelů s nosnou skelnou vložkou
IKO nabízí ze široké nabídky více než 70 různých druhů, typů a barev šindelů, ze kterých si můžete vybrat přesně podle vašich potřeb a přání.
Vysoká kvalita výrobků dovoluje nabídnout jedinečnou "Platinovou záruku®", která garantuje nejen materiál, ale veškeré další spojené náklady (pokládku, transport, ...) ... stručně řečeno jedná se o 100% záruku na Vaši střechu.

Střecha CAPACCO

Firma Capacco spol. s r.o.

Capacco je maloformátová skládaná střešní krytina. Používá se pro pokrývání šikmých a strmých střech. Je určena pro novostavby i pro rekonstrukce.

střecha EUREKO

Plastové střešní krytiny vyráběné od roku 2000 pod názvem EUREKO jsou výrobky vyráběné z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu). Na krytiny EUREKO se poskytuje záruka 30 let.

- DDS Drdlíkův dřevěný šindel II
plastová imitace dřevěného šindele

- CPS - česká plastová šablona
Výrobek Eureko CPS - tato šablona vyniká jednoduchostí pokládky vycházející z montáže klasických vláknocementových krytin.

 

Osobní údaje
 
Souhlasím s tím, že vyžádané údaje za účelem informace o produktech, službách a dalších aktivitách mohou být dále zpracovány a využity. Tento souhlas mohu kdykoli písemně zrušit.

Partneři