Aktuality

Servis střech: Naše společnost od podzimu 2017 spravuje a stará se cca o 90 střech bytových a rodinných domů v trutnovském regionu. Níže popisujeme, co vlastní servis střech obnáší:
Hledáme samostatnou partu lidí na POKRÝVAČSKÉ A KLEMPÍŘSKÉ PRÁCE .
Platilo to vždy, a platí to i nyní. Je třikrát lepší prověřit si každého, od koho si kupujete nějakou službu. A o střeše to platí dvojnásob. Nejen že to bývá investice v řádu statisíců korun, ale hlavně: chcete, aby vám nová střecha dobře a dlouho sloužila.
Nově nabízíme zajištění financování vašich staveb!
Námi realizované střechy v soutěži "Bull Of The Year" firmy PREFA Aluminiumprodukte s.r.o.
Představujeme Vám novou námi nabízenou službu. Pronájem a práce s plošinou. Pronajmout si můžete jen plošinu s obsluhou, nebo přímo konkrétní práce, které vyžadují bezpečnější přístup.
Nově jsme se stali členy Cechu klempířů, pokrývačů a tesařů ČR.
Ukázka našich malířských dovedností
Rádi zastřešujeme dobré věci - to je naše moto, které razíme. Je potřeba lidské pomoci, k uskutečnění opravdu hodnotných a smysluplných věcí.
Nabízíme Vám k pronájmu stavební lešení Plettac Uni 70 a hliníkové věže na kolečkách až do výšky podlahy 6,5 m Dále nabízíme vysokotlaké myčky a stříkací pistol na barvy AIRLESSCO LP 700 HI - BOY. Ceny dle domluvy
Firma Bramac střešní systémy spol. s. r. o. přichází na trh s novým modelem střešní tašky - Classic STAR
Nová produktová řada COLOR LINE je barevná varianta světově oceňovaného titanzinku RHEINZINK pro střešní krytiny a fasádní opláštění.

Partneři