EUREKO

Firma REGRA PLAST spol. s r.o. je výrobce plastové střešní krytiny EUREKO.

EUREKO

Plastové střešní krytiny vyráběné od roku 2000 pod názvem EUREKO jsou výrobky vyráběné z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu). Tyto suroviny jsou získávány velmi kvalitní separací odpadních plastů vznikajících především v automobilovém průmyslu. Veškeré plasty použité při výrobě ve firmě REGRA PLAST spol. s r.o. jsou ještě před vlastním přepracováním do krytin určeny pro aplikace s dlouhodobým použitím (plastové díly autointeriérů, nárazníky, nábytkářské díly). Takovéto plasty, již jednou ošetřené pro venkovní použití se znovu při výrobě krytin zušlechťují barvivy, UV stabilizátory a plnivy, aby se k zákazníkovi dostal výrobek co možná nejlépe ošetřený proti dlouhodobému působení povětrnostních vlivů. Na krytiny EUREKO se poskytuje záruka 30 let.

Druhy vyráběných krytin:

- DDS Drdlíkův dřevěný šindel II
plastová imitace dřevěného šindele

- CPS - česká plastová šablona
Výrobek Eureko CPS - tato šablona vyniká jednoduchostí pokládky vycházející z montáže klasických vláknocementových krytin.

- BNC - břidlice německý čtverec
Výrobek Eureko BNC - břidlice německý čtverec, je převzatý prvek z SRN, na kterém však provedl český výrobce některé konstrukční změny týkající se upevňování či dilatace výrobku.

 

www.eureko.org

Zpět

Partneři